© Theater Totaal    

Artiesten en medewerkers Theater Totaal

Daan Kettelarij
toetsen, accordeon, trompet, mondharmonica en zang

David Zilversmit
z
ang, toetsen, percussie

Francesca Schouten
zang

Hendrik Brion
percussie en drums

Isabelle Schreuder
zang

Jessica van Berkel
zang

John Nijland
gitaar, toetsen, drums, percussie en zang

Tobias Rabelink
basgitaar, drums, percussie en zang

Marije van Wijhe
zang

Mark Noorlander
drums, percussie en toetsen

Mattijs Hazewinkel
elektrische gitaar

Alies Poll
actrice

Aya de Kwant
actrice

Berry Sabbé
acteur

Bram Bartels
acteur

Cecilya Yilmaz
actrice

Daan van der Linde
acteur

Danny de Vlieg
acteur

Emma Heijkamp
actrice

Hidde Masseling
acteur

Hassan Ahmida
acteur

Frederik van Delft
acteur

Frans Putman
acteur

Melle Visser
acteur

Jorn Smit
acteur

Justin Westland
acteur

Mark de Boer
acteur

Mascha Ros
actrice

Mattias van Woerden
acteur

Melissa Cadenbach
actrice

Naomi van der Sluijs
actrice

Reggie Dennen
acteur

Ralph Jeuring
acteur

Remco Werkhoven
acteur

Richard Yildiz
acteur

Rinke van den Berg
acteur

Sharon Atteveld
actrice

Alies Poll
actrice

Dion Schaken
acteur

Emma Heijkamp
actrice

Jessica Magnin
actrice

Jorg van Wijk
acteur

Lian Lammers
actrice

Madé Goedegebuure
actrice

Reno de Vries
acteur

Roos Heitlager
actrice

Sieb Slager
acteur

Willem Ruyterkamp
acteur

Elma ten Boekel
artisitiek leider
e.tenboekel@amerpoort.nl

06-57115802

Petra Oostland
evenementen coördinator
p.oostland@amerpoort.nl

06-22707347

Anke Timmer
muziekdocent
a.timmer@amerpoort.nl

06-21538596

Michel Pagie
muziekdocent
m.pagie@amerpoort.nl

06-21538596

Wisse Vertegaal
muziekdocent
theatertotaal@amerpoort.nl

06-21538596

Mirjam Roepman
theaterdocent
m.roepman@amerpoort.nl

06-21538596

Jeanine Niemendal
t
heaterdocent
j.niemendal@amerpoort.nl

06-21538596

Rhodé Gonggrijp
theaterdocent
r.gonggrijp@amerpoort.nl

06-21538596

Celine van de Sande
theaterdocent
Theatertotaal@amerpoort.nl

06-21538596

Sophie Plekker
theaterdocent
Theatertotaal@amerpoort.nl

06-21538596

Ineke Luesink
theaterdocent
Theatertotaal@amerpoort.nl

06-21538596

In memoriam
Margot de Jong

1996-2020
Theater Totaal

Artistiek leider / teamcoach
filosofiedocent / schaakdocent

Volg ons op social media!

© Theater Totaal